Já & Ollie a naše cesta za Psími radostmi


Jmenuji se Michaela a miluji psy. Rozhodla jsem se proto spojit svoji lásku ke zvířatům se svou prací, opustit korporátní svět a vrhnout se do svého vlastního malého podnikání. 

Mojí myšlenkou a cílem bylo najít anebo vytvořit pro pejsky takové produkty, které bych já sama dala svému mazlíčkovi. Jmenuje se Ollie a je to malý bluemerle jezevčík. 

Bydlíme v Praze a většina našich produktů se vyrábí zde nebo okolí. Svým podnikáním chci podpořit místní výrobce a zároveň mít tak dohled nad vším, co tvoříme. Chci vytvářet pro naše čtyřnohé přátelé krásné a praktické věci a u každého z výrobků dbát maximálně na kvalitu, design a praktičnost. 

Vytvářím pro vaše psí lásky kvalitní a krásné obojky a k nim ladící vodítka. Velkou novinkou jsou pelíšky ze dvou druhů materiálu, které jsou nejen funkční a praktické, ale zároveň krásné a elegantní. Také si můžete objednat domácí výrobu zdravých pamlsků, dortů a zmrzlinek pro pejsky. Těším, až Vám budu moci napsat další produkty a novinky, které budou postupně přicházet. Toto je jen začátek a malá ochutnávka. 

Všechny naše produkty jsou vyráběny ručně, každý produkt a každý šev je jiný a svým způsobem unikátní.

Myslím si, že v jednoduchosti je krása. Snažím se najít náš vlastní osobitý styl, kterým se trefím do vkusu třeba i Vám.

Pokud byste měli speciální požadavky, neváhejte se na mne obrátit. Pakliže to bude v mých silách, velmi ráda Vám vyjdu vstříc. 

Přeji krásné nakupování našich Psích radostí. 

Michaela, Ollie & náš tým fantastických lidí